В 75 річницю визволення міста Лозової від німецько-фашистських загарбників клирики Свято-Смоленського храму прийняли участь в пам’ятних заходах

16 вересня, в 75 річницю визволення міста Лозової від німецько-фашистських загарбників клирики Свято-Смоленського храму протоієрей Михаїл Негер  та диякон Іоанн Негер прийняли участь  в пам’ятній ході до Меморіалу Слави, також була відслужена заупокійна літія за загиблими воїнами.

У наданому слові отець Михаїл згадав слова Христа Спасителя: «Немає більшої від тієї любові, як хто покладає душу свою за друзів своїх». Вони жертовно поклали своє життя за мир і спокій, своєю кров’ю оросили нашу землю і тим самим показали велич мужнього опору злу і насильству. Піднесемо ж свої молитви за спокій їхніх душ. Нехай Милосердний Христос упокоїть їх в Обителях Отця Небесного.
У ці дні низький уклін кожному із вас, дорогі ветерани, чиїми ратними трудами було вибороте те майбутнє яке ми сьогодні маємо.

Церква підносить сьогодні сугубі свої молитви за кожного із вас.