ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС ХРИСТОС!

Христос Воскрес!

Цими вічно живими і священними словами сердечно вітаю всіх Вас дорогі Лозівчани зі святом Воскресіння Христового.

Воскресіння Христове – це не просто історична подія, що сталася дві тисячі років тому. Воно має безпосереднє відношення до всіх нас сьогодні. Це торжество Божественної правди, любові і миру, це свято розради від Господа і надія всім віруючим. Він особливо близький серцю християнина.

Воскресіння Христове – це основа нашої віри, її опора. Своїм воскресінням Ісус Христос показав істинність Свого Божества, вічність Свого вчення, спасенність Свого розп’яття і смерті, велич і силу благодатних дарів Святого Духа, які подаються в заснованій Ним Церкві.

Воскресіння Христове стало тріумфом, завершуючим спасительний подвиг втіленого Сина Божого. У Воскресінні Христовому звершилося те, заради чого прийшов на землю Бог: спустошене пекло, відібрана влада у диявола і сила у смерті. У Воскресінні Христовому для людини відкрилися двері солодкого і прекрасного Раю, для якого вона була створена Богом, в якому колись перебувала, але який загубила — через неправду, яку прийняла в свою душу і яка спотворила внутрішній світ та зробила людину неспроможною жити в Раю.

Воскресіння Христове означає, що смерть у людській природі не перемагає. Воно стало запорукою вічного життя, вселяє в наші серця велику надію та єднає живих і мертвих в єдину сім’ю.

Відзначаючи Пасху Христову, Церква закликає нас жити в мирі, любові, у всякому благочесті й чистоті, чесною працею служити ближнім, щоб у день нашого власного воскресіння бути достойними вічної радості з Воскреслим Господом.

Дорогі браття і сестри! Щиро вітаю Вас зі святом Воскресіння Христового!

Бажаю всім Лозівчанам щастя, добрих успіхів, здоров’я і спасіння. Любімо Бога, свого Творця і Спасителя. Любімо своїх ближніх, навіть якщо вони не є такими, якими б ми хотіли їх бачити. Нехай Воскреслий Спаситель благословить нашу Українську землю і весь наш народ. Об’єднуймось навколо Воскреслого Спасителя взаємним терпінням та взаємною повагою.

Воістину Христос Воскрес!

диякон Іоанн Негер