Духовенство Свято-Смоленського храму вітає з днем визволення Лозівщини від німецьких загарбників та 150-річчям Лозової

Духовенство Свято-Смоленского храму вітає всіх жителів та гостей міста з днем визволення Лозівщини від нацистських окупантів та 150-річчя Лозової.
Бажаємо Лозовій та лозівчанам благополуччя і процвітання, радості і миру. Від душі бажаємо допомоги Божої всім, хто сьогодні працює на благо улюбленого міста, прагне зберегти і передати молодому поколінню пам’ять про його історію і добрі традиції.
Бережімо наше чудове місто у щоденній чесній праці, цілісній гармонії стосунків, у любові та молитві!
Нехай милосердний Господь просвітить наші серця світлом Христової істини, збереже у мирі нашу землю, наше місто, наших рідних і близьких.